Sektör deneyimimizi iş ortaklarımıza aktarıp, en iyi çözümü en hızlı şekilde sunuyoruz.

EDÇ Eren Demir Çelik İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şirketi olarak ürün çeşitliliği ve kalitesi ile Türkiye’nin kalbi durumunda bulunan sanayii ve sanayii kollarından yan sanayii, otomotiv, tekstil, gıda, tarım ve endüstri makineleri ve daha birçok sektöre hizmet vermekteyiz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özel siparişlerinizi ithal edebiliriz.

Firmamız verdiğiniz siparişleri daha ilk günden titizlikle ele alır ve size en iyi şekilde cevap verebilecek kapasitede stoklara sahiptir. Geniş stokları ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteye ve dürüst ticarete verdiği önem bakımından benzer firmalar arasında ayrıcalıklı olarak örnek teşkil edebilecek konumdadır.

Müşterilerimizin güveninden ve kalitesinden ödün vermemek için tüm malzemelerimizi dünyaca ünlü firmalardan temit etmekteyiz. Malzemelerimiz sertifikalı olup her türlü olumsuzluğa karşı garanti altındadır.

Kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Araştırma

Yaratıcı Çözümler

Sektör Analizi

Sonuç Odaklı Projeler